LIONS MANAGEMENT

Algemeen "Lions" Bestuur

                                                                   

vzw Bestuurder

Freddy Daelemans " Roadrunner "

freddy@star-riders.be

                          vzw Bestuurder & Staff-member

                          (regio Antwerpen)

                          Philip Van Asbroeck "Cool-Rider"   

                          cool-rider@star-riders.be  

 

 



vzw Bestuurder & Staff-member (regio West en OostVlaanderen)

Erik Nowé "Demon"   

demon@star-riders.be

                                                                                   



Staff members



Staff-member (public relations)

Tom Van Haver "Bokker"

tom@star-riders.be                                                      Staff-member (regio Europa)

                                                                                           Hans Segers "Pekker"

                                                                                           pekker@star-riders.be

 


   



Staff-member (regio Brabant)                                   Staff-member (regio Limburg)

André Boghemans "Black-Velvet"                 Paul Hardy "Meester Paul"   

andre@star-riders.be                                         paul@star-riders.be